Підтримати проект
Пропозиції
Пропозиції

Часті запитання

  • Це платформа, на якій класні і цікаві люди пропонують різноманітні послуги за донат. Всі гроші з цього проекту будуть направлені у благодійні фонди та на підтримку ЗСУ.
  • Так, всі зібрані кошти, після відрахування обов'язкових податків (5%) та комісії за еквайринг (1,3%), будуть негайно спрямовані на благодійні фонди та потреби Збройних Сил України. Платформа і автори не ортимують прибутку. Наша головна мета - забезпечити максимальну підтримку тим, хто потребує допомоги.
  • Сайт нічого не заробляє так само як і його автори. Весь прибуток (за винятком 5% податків та 1,3% еквайрингу) безпосередньо спрямовується у благодійні фонди або на потреби Збройних Сил України. Наша діяльність ґрунтується на принципі допомоги та сприяння благодійності, а не на особистому зиску. Але ви можете підтримати проект і тоді він зароблятиме стільки, скільки ви вважатимете за потрібне. Ці гроші підуть на підтримку, розвиток і удосконалення платформи.
  • Інформацію про те, куди пішли кошти від продажу, ви можете знайти на сторінці "Звітність" на нашому сайті. Там ви знайдете докладні дані про кількість зібраних коштів та конкретні благодійні фонди чи потреби Збройних Сил України, на які були спрямовані ці кошти. Також, додаткові звіти і оновлення можна знайти у наших соціальних мережах, які представлені на сторінці "Контакти".
  • Так. Але краще звичайно все перевіряти. Зайдіть в розділ “Команда”, знайдіть нас у соцмережах, знайдіть спільних друзів і запитайте в них, чи можна нам довіряти.
  • Автори будуть старатися виконати його якнайшвидше, проте на виконання замовлення виділяється 7 днів.
  • Якщо ваше замовлення не було виконано протягом 7 днів, ви можете зв'язатися з командою підтримки "Donate Menu" для отримання інформації щодо стану вашого замовлення та подальших кроків. Вони допоможуть вам з'ясувати ситуацію та, за потреби, забезпечити альтернативні варіанти виконання вашої замовленої послуги. Контактні дані для зв'язку зазначені на сторінці "Контакти" на сайті.
  • Справа в тому що кожен автор може виконати тільки певну кількість замовлень в день, бо всі ми люди, а в добі всього лише 24 години. Але якщо вам припала до душі якась пропозиція, то достатньо почекати наступного дня, і вона знову буде доступна, якщо звичайно хтось не встигне викупити все раніше. Тому чим раніше ви заходите за “покупками” тим більша вірогідність застати всі пропозиції.
  • Ми впевнені, що у вас є круті ідеї і тому у розділі “Контакти” залишили декілька варіантів зв’язку.
  • Так, ми стараємось залучити як можна більше різних цікавих людей і активно працюємо над тим, щоб список авторів і пропозицій збільшувався.